خانه

Henan Saifu Trading Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت بازرگانی هنان سیفو وابسته به شرکت پلیمر Gongyi XINQI است که بر صادرات مواد شیمیایی تصفیه آب و سایر مواد شیمیایی تمرکز دارد.دفتر مرکزی و پایگاه تحقیق و توسعه در پارک صنعتی گونگی، استان هنان واقع شده است.دارای تجهیزات و تکنولوژی تولید پیشرفته است.پلی آکریل آمید، پلی آلومینیم کلرید، پلی فریک سولفات، تری کلرو ایزوسیانوریک اسید، دی کلرو ایزوسیانورات سدیم و سایر محصولات را تولید و به فروش می رساند.در تصفیه آب استفاده می شود.

چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. نمایه شرکت 0

این شرکت با استفاده از فناوری شبکه پیشرفته و سیستم مدیریت دقیق، همراه با شرایط مطلوب محلی و منابع فراوان، به اصل خدمات "رضایت مشتری" پایبند است، از اصول عملکرد صادقانه، برابری و سود متقابل، اشکال متنوع، رشد مستمر و پیروی می کند. توسعه مشترکارتباطات تجاری گسترده ای با مشتریان خارجی برقرار کنید و به دنبال توسعه مشترک باشید.

چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. نمایه شرکت 1

پس از سالها پیشرفت مستمر، شرکت بازرگانی هنان سیفو سال به سال بر گردش مالی خود افزوده است.روند توسعه خوب است.تجارت آن ده ها کشور را در تمام قاره ها پوشش می دهد.از طریق علی بابا، گوگل و سایر شرکای جهانی، کیفیت بالایی را به ده ها هزار مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد.محصولات و خدمات همه جانبه با کیفیت بالا از شهرت و شهرت خوبی در پلتفرم های مشهور جهانی برخوردار هستند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

کارخانه ما در سال 1999 با تمرکز بر تحقیق و توسعه و تولید مواد شیمیایی خوب تاسیس شد.
در سال 2002 اولین خط تولید پلی آکریل آمید کاتیونی با تولید سالانه 600 تن توسعه و تأسیس شد.
در سال 2005، خط تولید ارتقا و تغییر یافت و پلیمریزاسیون در راکتورهای بزرگ، ریز ذرات کلوئیدی و تولید خودکار به طور کامل محقق شد که کیفیت محصول را پایدارتر کرد.تولید سالانه پلی آکریل آمید کاتیونی به 1000 تن رسید.
در سال 2007 سومین توسعه تولید انجام شد و خط تولید اتوماتیک پلی آکریل آمید کاتیونی جدید برای افزایش ظرفیت تولید اضافه شد.
در سال 1390 چهارمین توسعه انجام شد و خط تولید پلی آکریل آمید آنیونی و پلی آکریل آمید غیر یونی با ظرفیت سالانه 17000 تن به بهره برداری رسید و توسعه یافت.مجموع تولید سالانه این شرکت به 20000 تن رسید.
در سال 1395 پنجمین توسعه انجام شد و خط تولید 24000 تن در سال پلی آکریل آمید کاتیونی به بهره برداری رسید.
در سال 2020، ساخت پایگاه تولید جدید به پایان می رسد و تولید آغاز می شود.پس از بهینه سازی فرآیند، تولید سالانه این شرکت از 50000 تن فراتر خواهد رفت.

چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. نمایه شرکت 0

چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. نمایه شرکت 1چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. نمایه شرکت 2چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. نمایه شرکت 3چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. نمایه شرکت 4

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : سیفو

تعداد کارمندان : 10~50

فروش سالانه : 5000000-10000000

سال تاسیس : 2020

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. گواهینامه ها چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. گواهینامه ها چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. گواهینامه ها چین Henan Saifu Trading Co., Ltd. گواهینامه ها